Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Współpraca z MARR

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu oferuje szeroki wachlarz instrumentów pomocowych i rozwojowych dla przedsiębiorców. Jesteśmy jedną z najstarszych na Podkarpaciu instytucji, która zajmuje się rozwojem przedsiębiorczości. Zaufało nam wielu przedsiębiorców!

Posiadamy pełną ofertę konkurencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności lub na rozwój. Wspieramy i udzielamy dotacji na szkolenia pracowników, a także kadr managerskich. Tworzymy warunki rozwojowe dla startupów. Agencja dysponuje także rozbudowaną siecią inkubatorów przedsiębiorczości, gdzie można skorzystać z wielu usług, a także można wynająć lokal pod działalność biurową, a także produkcyjną w konkurencyjnych cenach. Agencja zarządza także Mieleckim Inkubatorem Przedsiębiorczości, który dedykowany jest innowacyjnym startupom i przedsiębiorcom.

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, a także w Internecie na naszych mediach społecznościowych.

Jeśli masz pomysł na biznes, lub chciałbyś rozwinąć swoją działalność gospodarczą to zapraszamy do kontaktu!

Nasza strona internetowa https://www.marr.com.pl/index-6.html

Nasz Facebook https://www.facebook.com/Agencja-Rozwoju-Regionalnego-MARR-SA-w-Mielcu-314981831965311

Zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem konsultantów

tel. (+48) 797 600 310

mail: marr@marr.com.pl

Nasza oferta:

Fundusz pożyczkowy – Agencja dysponuje wieloma instrumentami finansowymi, z których mogą korzystać przedsiębiorcy. Nasza oferta jest konkurencyjna. Zaufało nam wielu przedsiębiorców. Aktualnie szczególnie polecamy mikropożycznę na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Szczegóły https://www.marr.com.pl/index-9.html

Projekty (dotacje, szkolenia) – Jesteśmy operatorem wielu projektów rozwojowych. Uczestniczy projektów mogą skorzystać z szkoleń, dotacji i innych form wsparcia.

Aktualne projekty:

Akademia Kompetencji Menagera https://www.marr.com.pl/Akademia_1.html

Baza Usług Rozwojowych https://www.marr.com.pl/BUR.html

Pakiet na START https://www.marr.com.pl/Pakiet_1.html

Platformy startowe Start In Podkarpackie https://www.marr.com.pl/Start_in_Podkarpackie.html

Inkubatory Przedsiębiorczości IN TECH 1 i 2 – Agencja posiada dwa inkubatory przedsiębiorczości. Budynki inkubatorów znajdują się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W inkubatorach dysponujemy lokalami do wynajęcia pod działalność biurową i produkcyjną. Ponadto dysponujemy także powierzchnią do organizacji szkoleń i eventów.

Szczegóły na temat naszych inkubatorów https://www.intech-mielec.pl/

Mielecki Inkubator Przedsiębiorczości – Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. jest operatorem miejskiego inkubatora przedsiębiorczości. Inkubator znajduje się w bliskiej odległości od mieleckiej strefy przemysłowej. Inkubator dedykowany jest innowacyjnym przedsiębiorcom. Jak operator zajmujemy się administracją. Nasi konsultanci na bieżąco przekazują wiedzę na temat aktualnych szkoleń i naborów na dotację. Warto dodać, że przedsiębiorca, który korzysta z usług inkubatora ma dostęp to szerokiej oferty wsparcia dostępnej w MARR.

Więcej informacji – http://minp.marr.com.pl/