Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

WSPARCIE DLA FIRM Z PODKARPACKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU

Posiadasz swoją firmę i prężnie się rozwijasz? Masz apetyt na więcej? Pomóc może Ci Podkarpacki Fundusz Rozwoju, który już ponad dwa lata wspiera regionalnych przedsiębiorców i rodzimy biznes.

Podkarpacki Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. został powołany przez Samorząd Województwa Podkarpackiego, aby zwiększyć aktywność podmiotów gospodarczych z Podkarpacia poprzez oferowanie im preferencyjnych pożyczek, faktoringu oraz poręczeń. Ponad dwa lata działalności PFR pomogło stworzyć wartość dodaną zarówno dla przedsiębiorców jak i całego ekosystemu gospodarczego województwa podkarpackiego.

W ostatnim czasie pojawiły się nowe możliwości wsparcia m.in. pożyczka hipoteczna.

Małe i średnie przedsiębiorstwa niejednokrotnie borykają się z wieloma problemami, m.in. nieruchomościami, w których prowadzona jest działalność.

Twój lokal jest za mały i potrzebujesz zmian, by dalej się rozwijać? Sprawdź co oferuje PFR i skorzystaj z zastrzyku gotówki na zakup nieruchomości!

Wyjątkowa oferta obejmuje nową pożyczkę hipoteczną od 500 tysięcy złotych do 1 miliona na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie Podkarpacia. Okres finansowania może wynieść do 10 lat z możliwością dokonywania comiesięcznych spłat. Obowiązuje zmienne oprocentowanie od 2,87%. Warto dodać, że nie jest pobierana jakakolwiek prowizja za rozpatrzenie wniosku, natomiast prowizja za podpisanie umowy wynosi od 0 do 5 procent.

Przy korzystaniu z pożyczki hipotecznej konieczny jest wkład własny w wysokości 10%. Zabezpieczenie spłaty to obligatoryjnie hipoteka na nabywanej nieruchomości lub na innej nieruchomości pożyczkobiorcy o równoważnej wartości wolnej od obciążeń, w przypadku nieruchomości zabudowanej – cesja praw z polisy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych oraz dodatkowo możliwe inne formy zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje na temat Podkarpackiego Funduszu Rozwoju i pożyczki hipotecznej  znajdziesz tutaj https://www.pfr-podkarpackie.pl/aktualnosci/rozwijaj-swoj-biznes-z-podkarpackim-funduszem-rozwoju.html

 

Edward Tabor
Data publikacji: