Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Wielka inauguracja toru Pumptrack już w najbliższy czwartek!

Profesjonalna rozgrzewka, prezentacja podstawowych zasad poruszania się po torze, wspólny trening, indywidualne konsultacje, a wszystko pod okiem doświadczonego instruktora – tak zapowiada się inauguracja toru pumptrack, który powstał w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego!

 Budowa toru pumptrack, na rogu ulic Szarych Szeregów i Powstańców Warszawy, była jednym z projektów złożonych w zeszłorocznej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Uzyskując 3591 głosów i zajmując drugie miejsce wśród projektów ogólnomiejskich, projekt ten został uwzględniony w budżecie na 2020 roku i już wkrótce będzie oddany do użytkowania.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w najbliższy czwartek 30 lipca w godzinach od 12.00 do 14.00. Wśród atrakcji zaplanowanych na czwartkową inaugurację jest także pokaz profesjonalnej jazdy po pumptracku w wykonaniu jednego z czołowych polskich zawodników. Obawiać się nie muszą osoby rozpoczynające swoją przygodę z jazdą jednośladem po specjalnych torach, będą oni mogli liczyć na odpowiednie przygotowanie i wprowadzenie.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

Marietta Mateja-Nowak
Data publikacji: