Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

OSTATNIE DNI NABORU NA STUDIA PODYPLOMOWE W MIELCU

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia prowadzonego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie naboru na studia podyplomowe w Mielcu. Przedłużony nabór trwa do 25 września.

 Oferta studiów skierowana jest zarówno do mieszkańców miasta Mielca jak i miejscowości z całego regionu oraz pracowników przedsiębiorstw działających na terenie miasta (ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw zlokalizowanych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „EURO – PARK Mielec”).

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie Krakowskiej Szkoły Biznesu: https://www.ksb.biz.pl/pl-PL/text/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-oraz-typu-mba-w-mielcu

Od października 2020 będzie się można kształcić w naszym mieście na kierunkach: Zarządzanie projektami (ze szkoleniem i certyfikacją PRINCE 2), Kadry i płace, Psychologia w biznesie, Rachunkowość i podatki oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem – studia menedżerskie typu MBA. Nabór potrwa do piątku 25 września.

Uruchomienie studiów podyplomowych w Mielcu to efekt trójstronnego porozumienia dotyczącego współpracy, podpisanego we wrześniu ubiegłego roku przez Prezydenta Miasta Mielca z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie oraz z Agencją Rozwoju Regionalnego MARR S.A. Porozumienie umożliwia stronom współdziałanie w zakresie organizowania i prowadzenia przez Krakowską Szkołę Biznesu studiów podyplomowych oraz typu MBA, a także szkoleń i kursów. Zajęcia będą odbywały się w Mielcu na ul. Wojska Polskiego (budynki In Tech), w piątki i soboty, co dwa tygodnie.

Przy okazji warto przypomnieć, że Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Mielcu prowadzi nabór formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Twój kierunek rozwoju – Finansowanie usług rozwojowych w subregionie tarnobrzeskim”. W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia, studia podyplomowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych. W Bazie znajduje się także oferta studiów podyplomowych oferowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, które będą realizowane w Mielcu. Wystarczy na stronie Bazy Usług Rozwojowych w wyszukiwarkę wpisać nazwę studiów i dopisać Mielec i w taki sposób znajdziecie państwo ofertę studiów, których realizacja zaplanowana jest w Mielcu.  Nabór potrwa do najbliższego poniedziałku 21 września.

Szczegóły na stronie MARR: https://www.marr.com.pl/index-6.html

Informacji udziela:

Mielec: Sekretariat ARR MARR S.A.;Chopina 18; tel. 17 773 82 56 – w godz. 8.00 – 15.00

oraz

Kraków: Biuro Studiów Podyplomowych KSB; tel. 12 293 50 29; 12 293 55 60 – w godz. 9.00 – 17.00

 

Edward Tabor
Data publikacji: