Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

JESIENNA EDYCJA WYŚCIGU O PIETRUSZKĘ

Już w najbliższą niedzielę 13 października 2019 r. w Mielcu odbędzie się kolejna 9. edycja „Wyścigu o pietruszkę”. To zawody rowerowe, które już na trwałe wpisały się w kalendarz imprez kolarskich w naszym regionie.

W maju br. odbyła się wiosenna edycja tych zawodów, a na jesienną przyjechać ma do Mielca w najbliższą niedzielę około 150 zawodników z Polski południowo-wschodniej. Organizatorami wyścigu są Stowarzyszenie Kolarskie “Stal Mielec” Bartek Ćwik, Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu. Patronat honorowy nad wyścigiem objęły Firma Tarapata oraz Sklep rowerowy BikeCenter.

Start i meta będą zlokalizowane na parkingu przy drodze na Rzeszów. Wytyczona trasa po ścieżkach leśnych Nadleśnictwa Mielec będzie liczyć 20 km (dwie pętle po 10 km).Na wszystkich uczestników będą czekać m.in. pakiety startowe i pamiątkowe medale, ciasta od “Cukiernia u Borowskiej”. Nie może również zabraknąć pamiątkowych statuetek, które tym razem przygotują Firma Tarapata i Producent wyrobów metalowych Firma NIKmet. Kolejnymi partnerami są; ErgoHestia Jerzy Wąs, Sklep ElektroRem, Agencja Reklamowa MCDesign, Producent suplementów diety AvetPharma, Extreme Fitness Club i Projekt Zdrowie.

Zapisy online do środy 9 października do godz. 23:00 na stronie www.promocja.mielec oraz w dniu zawodów w biurze organizatora od godz. 9:00. Start zaplanowano na godz. 11:00.

Edward Tabor
Data publikacji: