Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Dozowniki do dezynfekcji dłoni potrzebne czy nie? Czekamy na Państwa opinie!

Dwa dozowniki do dezynfekcji dłoni zostały zainstalowane na terenie Mielca. Decyzja o tym, czy będzie ich więcej uzależniona jest od opinii mieszkańców.

Dozowniki mieleckiej firmy Spiroflex przekazane zostały magistratowi bezpłatnie, w celu ich przetestowania oraz zaopiniowania przez mieszkańców, czy tego typu urządzenie jest potrzebne w przestrzeni publicznej Mielca.  Dozownik ten przeznaczony jest do neutralizacji bakterii i wirusów, a jego głównym zadaniem jest zapewnienie wszystkim użytkownikom niezbędnej higieny i bezpieczeństwa.

Urządzenie zostało wyposażone w zapewniający długi czas użytkowania 5 L zbiornik, w całości wykonany ze stali nierdzewnej.  Dodatkowo, dozownik został przystosowany do zmiennych warunków atmosferycznych, a dzięki swojej solidnej konstrukcji jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, ponadto ze względu na zastosowany materiał jest zabezpieczony antykorozyjnie. Posiada nieskomplikowaną budowę, gwarantującą prosty dostęp do poszczególnych podzespołów.

Jeden dozownik zamontowany został przy placu zabaw w okolicach Pływalni Smoczka, drugi natomiast na placu Armii Krajowej bezpośrednio przy przystanku autobusowym.

Czy uważają Państwo, że takich urządzeń na terenie miasta powinno być więcej? Jeśli tak, to gdzie ich obecność jest najbardziej potrzebna? Czekamy na Państwa opinie, które można przesłać mailem na adres promocja@um.mielec.pl.

Joanna Szteliga-Pomykała
Data publikacji: