Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Zainwestowali u nas

Mielec kojarzony jest w głównej mierze z przemysłem lotniczym i motoryzacyjnym, natomiast poprzez inwestycje wielu firm z różnych, nowych dla Mielca branż, udało się nam uniknąć występowania monokultury branżowej, typowej dla gospodarki centralnie planowanej.

O tym, że Mielec sprzyja biznesowi najlepiej świadczy wachlarz działających tu firm, różnej wielkości i reprezentujących szeroką gamę branż. Poniżej prezentujemy największych graczy z poszczególnych sektorów.

Wśród największych pracodawców znajdują się takie firmy jak: Lear Corporation Poland II Sp. z o.o., Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o., Bury Sp. z o.o., BRW Sp. z o.o.. Wiodące branże to m.in.: lotnictwo, motoryzacja, obróbka metali czy przetwórstwo tworzyw sztucznych. Tu zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., największe przedsiębiorstwo tej branży w Polsce.

Inwestorzy widzą szanse dla swoich firm i osiągnięcie korzyści komercyjnych. Stale rośnie liczba podmiotów gospodarczych, proces ten jest przejawem nie tylko rosnącej przedsiębiorczości, ale zaufania, jakim darzą nas inwestorzy.Mielec kojarzony jest w głównej mierze z przemysłem lotniczym i motoryzacyjnym, natomiast poprzez inwestycje wielu firm z różnych, nowych dla Mielca branż, udało się nam uniknąć występowania monokultury branżowej, typowej dla gospodarki centralnie planowanej.

Inwestorzy widzą szanse dla swoich firm i osiągnięcie korzyści komercyjnych. Stale rośnie liczba podmiotów gospodarczych, proces ten jest przejawem nie tylko rosnącej przedsiębiorczości, ale zaufania, jakim darzą nas inwestorzy.