Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Bądź na bieżąco! Zapisz się do miejskiego newslettera i pobierz aplikacje BLISKO

Chcesz być bieżąco z najnowszymi wiadomościami, komunikatami z Urzędu Miasta w Mielcu? Chcesz wiedzieć wszystko na temat wydarzeń odbywających się w Mielcu?  Wszystkie informacje dotyczące życia naszego miasta mogą bezpośrednio trafiać do Twojej skrzynki e-mail.

Jak się zapisać? W ramce poniżej wpisz swój adres e-mail oraz zaznacz potrzebne zgody, a co tydzień w piątek otrzymywać będziesz na skrzynkę Aktualności Miasta Mielca. 

 

 

APLIKACJA MOBILNA “BLISKO” 

Jesteś już zapisany do listy odbiorców newsletteru? Świetnie. Bądźmy w kontakcie jeszcze BLIŻEJ.

BLISKO – to darmowa aplikacja, która daje Mielczanom całe spectrum możliwości.

 

Alerty

Mieszkańcy, którzy zainstalują aplikacje będą otrzymywać istotne informacje z mieleckiego magistratu m.in aktualności z życia miasta czy powiadomienia dotyczące wydarzeń odbywających się na terenie Mielca.

Kontakt

– Aplikacja „Blisko” daje szeroki wachlarz możliwości, w tym, to na czym zależy mi najbardziej – kontakt z mieszkańcami. Dzięki aplikacji, mieszkaniec ma możliwość napisać wiadomość bezpośrednio do urzędu. Co ważne, do takiej wiadomości można dołączyć załączniki w postaci zdjęcia. Daje to możliwość kontaktu z urzędem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu – mówi Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Segrego

Poza powiadomieniami od mieleckiego magistratu, aplikacja daje także szereg innych możliwości. To, co najbardziej może spodobać się mieszkańcom, to funkcja Segrego. Do aplikacji można dodawać nowe zakładki, które nas interesują. Instalując dodatek „Odpady komunalne” mamy dostęp do informacji, kiedy będzie najbliższy odbiór odpadów oraz gdzie wyrzucić dany odpad. Wpisując np. „szczoteczka do zębów” możemy dowiedzieć się do jakiego kubła należy ją wyrzucić. Dzięki temu dodatkowi możemy zamówić kontener, worek lub kubeł, zgłosić nieodebranie śmieci, dzikie wysypisko lub gospodarstwo domowe, które w naszym odczuciu pali w piecu niedozwolone substancje.

Ankiety i powiadomienia

Aplikacja „Blisko” daje także możliwość przeprowadzania ankiet wśród mieszkańców. To bardzo ważny element komunikacji, który w wyjątkowych sytuacjach pozwoli na podejmowanie decyzji po wcześniejszym poznaniu opinii mielczan. W dobie rozwoju technologii przekazywanie wiadomości na telefon jest najbardziej efektywnym sposobem komunikacji, gwarantującym odczytanie treści.

Jak zainstalować aplikację

By zainstalować aplikację, wystarczy w Sklepie Play (Android) oraz w App Store (iOS) Wpisać „Blisko”. Po ściągnięciu aplikacji na telefon należy wpisać swoją miejscowość zamieszkania. Kolejnym etapem jest wybranie nadawców, od których chcemy otrzymywać powiadomienia. Aby otrzymywać informacje z Urzędu Miejskiego w Mielcu, należy aktywować nadawcę „Miasto Mielec”, wśród propozycji pojawi się także możliwość dodania nadawcy „Odpady komunalne”, o której napisane jest wyżej.

Aplikacja „Blisko” dla mieszkańców Mielca jest darmowa. Szczegółowe informacje jak pobrać aplikację znajdują się filmie instruktażowym.

mielec.tv

Jak zainstalować aplikację Blisko?

Martyna Czarny
Data publikacji: