Mielec


Odnośnik - mapa strony
Odnośnik - dane kontaktowe
Odnośnik - strona główna








Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014  

Wybory samorządowe 2014  

Archiwum  















Wybory do Parlamentu Europejskiego





Zarządzenie Nr 856/2009
w sprawie odwołania członka ze składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 19 w Mielcu





Zarządzenie Nr 816/2009
w sprawie odwołania członka ze składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 14 w Mielcu




OBWIESZCZENIE
Prezydenta Miasta Mielca
z dnia 13 maja 2009 r.

Na podstawie art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. - Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jedn. Dz. U. z 2007 r. Nr 190, poz. 1360 z późn. zm.) oraz § 9 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 8 sierpnia 2001 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu (Dz.U. z 2001 r. Nr 84, poz. 921 z późn. zm.) informuję, że w skład obwodowych komisji wyborczych zostały powołane następujące osoby:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 12 ul. Wandy 11

  1. Bogdan Grzegorz
  2. Gumienna Barbara
  3. Jarosz Tadeusz
  4. Kamuda Joanna
  5. Krudys Arkadiusz
  6. Krupa Janina
  7. Kwolek Ewa
  8. Pietryka Michał
  9. Zieliński Mirosław


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Mielcu z siedzibą - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy ul. Wojsławska 278

  1. Burdzy Krzysztof
  2. Cichoń Kazimierz
  3. Flisek Dagmara
  4. Pezda Eugeniusz
  5. Skowron Jan
  6. Winiarz Renata
  7. Świst Irena
  8. Wilk Anna
  9. Wyzina Aneta
  10. Zielińska Lucyna

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Kościuszki 4

  1. Assman Barbara
  2. Burdzy Katarzyna
  3. Ciejka Bożena
  4. Czaja Anna
  5. Czernik Marcin
  6. Miodunka Ewa
  7. Przebieglec Mieczysław
  8. Rybak Marzena
  9. Totka Martyna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Mielcu z siedzibą - Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. Chopina 18

  1. Aleksiej Janusz
  2. Feląg Jacek
  3. Kopacz Barbara
  4. Ortyl Tomasz
  5. Ryniewicz Sylwia
  6. Sierpińska Alicja
  7. Tokarz Orlanna
  8. Trela Wanda
  9. Zając Agnieszka


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Mielcu z siedzibą - Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza TPD ul. Chopina 8

  1. Antoń Zofia
  2. Działo-Zięba Elżbieta
  3. Giszter Adam
  4. Hyjek Aneta
  5. Jeleń Barbara
  6. Ryniewicz Szymon
  7. Trojanowska Małgorzata
  8. Żala Piotr
  9. Żelichowska Anna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Żeromskiego 30

  1. Galas Michał
  2. Kwiatkowski Witold
  3. Lewandowska Elżbieta
  4. Nośko Paweł
  5. Sukiennik Alicja
  6. Szypuła Piotr
  7. Tomza Stanisław
  8. Winiarz Sebastian
  9. Żelichowski Adam


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 7 ul. Pułaskiego 3

  1. Fila Małgorzata
  2. Krawiec Dorota
  3. Łakomski Jerzy
  4. Łuszcz Elżbieta
  5. Paździor Beata
  6. Pisarczyk Joanna
  7. Rokoszak Jerzy
  8. Szczebak Monika
  9. Szyszka Sławomir
  10. Zaskalski Kamil


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Mielcu z siedzibą - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. ul. Wolności 44

  1. Angrocka Elwira
  2. Gadomski Łukasz
  3. Kamuda Agnieszka
  4. Krajewska Jadwiga
  5. Krawczyk Cecylia
  6. Przebieglec Lucyna
  7. Radomski Jerzy
  8. Rybak Józef
  9. Skalski Marek


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Kilińskiego 37

  1. Fila Jan
  2. Kosowicz Januszewska Maria
  3. Łakomski Mariusz
  4. Nowak Anna
  5. Pawlus Mirosław
  6. Podraza Lidia
  7. Ramik Wiktor
  8. Smajdor Szymon
  9. Szcześniak Kamil
  10. Tomczak Joanna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Mielcu z siedzibą - Filia Spółdzielczego Domu Kultury ul. Bajana 20

  1. Duszkiewicz Wojciech
  2. Krudys Marta
  3. Krzyżewski Jacek
  4. Paluch Angelina
  5. Pietrzyk Magdalena
  6. Smajdor Barbara
  7. Sojka Jadwiga
  8. Światłowski Grzegorz
  9. Urban Monika
  10. Wojtaszko Krystyna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 9 ul. Pisarka 23

  1. Galas Bożena
  2. Gola Piotr
  3. Grzech Barbara
  4. Hyjek Anna
  5. Krawiec Bartłomiej
  6. Olter Romana
  7. Paluch Renata
  8. Patocka Sabina
  9. Skopińska Ewa
  10. Strugała Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Mielcu z siedzibą - Żłobek Miejski Nr 3 ul. Pisarka 9

  1. Batog Monika
  2. Czachor Katarzyna
  3. Czajka Anna
  4. Czenczek Maria
  5. Łępa Halina
  6. Majka Krystyna
  7. Paluch Aneta
  8. Przywara Zofia
  9. Wszołek Maria
  10. Zöllner Barbara


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 8 ul. Tańskiego 5

  1. Bernat Bożena
  2. Dulik Dariusz
  3. Dziekan Krystyna
  4. Kagan Elżbieta
  5. Kwiatkowska Romana Barbara
  6. Łącz Barbara
  7. Rado Dorota
  8. Rucka Urszula
  9. Szyfner Maria
  10. Urban Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Mielcu z siedzibą - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 ul. Tańskiego 3

  1. Bieganowska Jadwiga
  2. Jachym Bogumiła
  3. Lesińska Joanna
  4. Łukaszek Mariusz
  5. Madeja Marcin
  6. Nośko Józef
  7. Paluch Izabela
  8. Piwnica Maria
  9. Socha Agata
  10. Wolanin Ewa


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Drzewieckiego 11

  1. Bakalarczyk Ewa
  2. Chmiel Grzegorz
  3. Drap Bożena
  4. Gajda Ryszard
  5. Gajek Bogusław
  6. Madeja Monika
  7. Nikodem Marcin
  8. Stryjski Grzegorz
  9. Wilk Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 6 ul. Skargi 15

  1. Brzostowicz Stanisław
  2. Groele Helena
  3. Jakubowski Bonifacy
  4. Leś Andrzej
  5. Mądry Anna
  6. Połeć Jan
  7. Roman Jan
  8. Szyszka Mariusz
  9. Wojtaszko Bogdan


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w Mielcu z siedzibą - Spółdzielczy Dom Kultury ul. Kusocińskiego 13A

  1. Dyduła Agnieszka
  2. Modras Bożena
  3. Mrozik Kazimierz
  4. Niedbała Dorota
  5. Przybyłkowska Bożena
  6. Rostocki Radosław
  7. Socha Michał
  8. Szurek Andrzej
  9. Trela Mateusz


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Mielcu z siedzibą - Gimnazjum Nr 2 ul. Grunwaldzka 7

  1. Duszkiewicz Anna
  2. Dutkiewicz Czesława
  3. Kędzior Maria
  4. Kurdziel Andrzej
  5. Mazur Mateusz
  6. Nowak Danuta
  7. Piasecka Halina
  8. Radwański Radosław
  9. Schreiber Paweł
  10. Wolak Marcin


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 w Mielcu z siedzibą - Samorządowe Centrum Kultury Al. Niepodległości 7

  1. Aleksiej Ewa
  2. Blicharz Angelika
  3. Kasprzykowska Haracz Maria
  4. Kramarz Bartosz
  5. Moczarski Ryszard
  6. Pieróg Bernardyna
  7. Przebieglec Radosław
  8. Ryś Iwona
  9. Sieroń Manfred
  10. Wolak Jolanta


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. Solskiego 8

  1. Dziadzio Stanisław
  2. Gawryś Mariusz
  3. Hyjek Wojciech
  4. Kaczor Maria
  5. Łabęcki Władysław
  6. Skowron Tomasz
  7. Stacho Lech
  8. Stachura Grażyna
  9. Szyfner Tadeusz


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 21 w Mielcu z siedzibą - Gimnazjum Nr 1 ul. Biernackiego 6

  1. Boryczka Ewa
  2. Burkot Jerzy
  3. Cerefin Małgorzata
  4. Krężel Weronika
  5. Michalska-Szurek Elżbieta
  6. Rusin Barbara
  7. Rżana Lidia
  8. Zielińska Grażyna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 22 w Mielcu z siedzibą - Dom Strażaka ul. Cyranowska 66

  1. Chlastawa Zdzisław
  2. Dutkiewicz Antoni
  3. Kozik Irena
  4. Małek Sławomir
  5. Matuła Małgorzata
  6. Nelec Katarzyna
  7. Swół Zdzisław
  8. Szczerba Jarosław


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 23 w Mielcu z siedzibą - Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej ul. Pogodna 2

  1. Feląg Stanisław
  2. Kopacz Jacek
  3. Kotula Marta
  4. Łączak Kazimierz
  5. Maj Karolina
  6. Mazur Maciej
  7. Moczarski Piotr
  8. Serafin Józef
  9. Smulski Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 24 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 16 ul. Chałubińskiego 1

  1. Augustyn Danuta
  2. Cena Marzenna
  3. Halaburda Renata
  4. Kozik Józef
  5. Krużel Małgorzata
  6. Kukułka Iwona
  7. Niemiec Grażyna
  8. Osmola Renata
  9. Piskor Magdalena
  10. Wilk Jerzy


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 25 w Mielcu z siedzibą - Żłobek Miejski Nr 7 ul. Botaniczna 6

  1. Dymek Mieczysław
  2. Jungiewicz Czesław
  3. Kopacz Krzysztof
  4. Łysoń Katarzyna
  5. Magda Małgorzata
  6. Niemiec Anna
  7. Pyzikiewicz Edyta
  8. Rzepecka Teresa
  9. Sokalska Joanna


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 26 w Mielcu z siedzibą - Gimnazjum Nr 4 ul. Łąkowa 6

  1. Chlebowski Paweł
  2. Cisło Janusz
  3. Cisło Mateusz
  4. Kończyk Elżbieta
  5. Leyko Małgorzata
  6. Łysoń Arkadiusz
  7. Madej Tomasz
  8. Pisarczyk Bogusława
  9. Piwanowska Izabela


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 27 w Mielcu z siedzibą - Dom Pomocy Społecznej ul. Kardynała Wyszyńskiego 16

  1. Górska Maria
  2. Jachyra Krystyna
  3. Koleśniak Magdalena
  4. Lewandowska Beata
  5. Maciaszek Anna
  6. Midura Jan
  7. Mikrut Jakub
  8. Pietryka Bożena
  9. Siemek Marzena
  10. Zieliński Zbigniew


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 28 w Mielcu z siedzibą - Szkoła Podstawowa Nr 11 ul. Władysława Warneńczyka 2

  1. Bełzo Agnieszka
  2. Błachowicz Stanisław
  3. Jachyra Marek
  4. Kołc Krzysztof
  5. Lach Wojciech
  6. Radłowski Jerzy
  7. Siwek Michał
  8. Szot Leszek
  9. Tylec Stanisław
  10. Zieliński Marcin


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 29 w Mielcu z siedzibą - Przedszkole Miejskie Nr 20 ul. Władysława Warneńczyka 2

  1. Cichoń Tadeusz
  2. Jachyra Anastazja
  3. Janiec Elżbieta
  4. Kopacz Irena
  5. Pęczek Piotr
  6. Pietryka Henryk
  7. Pleban Andrzej
  8. Rostocka Wiesława
  9. Skowron Agnieszka


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 30 w Mielcu z siedzibą - Szpital Powiatowy w Mielcu ul. Żeromskiego 22

  1. Borowiec Natalia
  2. Fleszar Łukasz
  3. Krępa Artur
  4. Krużel Edyta
  5. Leś Włodzimierz
  6. Ortyl Arkadiusz
  7. Piekarski Piotr
  8. Siwek Teresa








INFORMACJA

Urząd Miejski w Mielcu informuje, że dnia 8 maja 2009 r. upływa termin zgłaszania przez pełnomocników wyborczych kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Przyjmowanie wniosków odbywa się w Urzędzie Miejskim w Mielcu ul. Żeromskiego 26 pokój nr 15, I piętro w godzinach pracy Urzędu, tj:

  • poniedziałek i wtorek - od 8.00 do 16.00
  • środa, czwartek i piątek - od 7.15 do 15.15










OBWIESZCZENIE
Prezydenta Miasta Mielca

z dnia 20 kwietnia 2009 r.


Na podstawie art. 44 ust. 1 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 - Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. z 2004 r. Nr 25, poz. 219 z poźn. zm.) oraz uchwał Rady Miejskiej w Mielcu Nr XXVIII/300/09 i Nr XXVIII/301/09 z dnia 25 marca 2009 r. podaję do wiadomości publicznej informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.

Nr obwodu głosowania Granice obwodu Siedziba obwodowej komisji wyborczej
1 ulice: Biedronki, Dębicka, Grabiowa, Grzybowa, Jagodowa, Kolejowa, Łuże, Podleśna, Rynek Rzochowski, Rzochowska, Świętego Marka, Wandy Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Wandy 11
2 ulice: Benedyktyńska, Bolesława Chrobrego, Bolesława Wstydliwego, Dobra, Gardulskiego, Gołębia, Kryczyńskiego, Nadziei, Rybacka, Saramy, Wiesiołowskiego numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 34, Wiosenna, Witosa numery nieparzyste od 1 do 17 i numery parzyste od 2 do 64, Wojsławska numery nieparzyste od 43 do 395 i numery parzyste od 30 do 414, Zielona, Żegoty Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno -Wychowawczy
ul. Wojsławska 278

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
3 ulice: Apteczna, Bł. ks. Romana Sitki, Dembowskiego, Flisaków, Hetmańska, Jadernych, Jędrusiów, Joselewicza, Konarskiego, Kosynierów, Kościelna, Kościuszki, Krakowska, Krótka, Lenartowicza, Lindego, Lisa, Lwowska, 3 Maja, Mała, Mickiewicza, Moniuszki, Narutowicza, Nowy Rynek, Pasieczna, Plater, Połaniecka, Potockiego, Racławicka, Reymonta, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sandomierska, Stefana Batorego, Szeroka, Szewska, Szkolna, Targowa, Wąska, Wolności-Boczna, Wolności numery parzyste od 2 do 20, Wojsławska numery nieparzyste od 1 do 41 i numery parzyste od 2 do 28, Zacisze, Zagrody, Zawale Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Kościuszki 4

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
4 ulice: Aleja Niepodległości numery 14, 16, 18, 20, 22, Chopina numery 3, 10,12, 14, 18A, 20, 20A, 20B, 20C, Czarneckiego, Konopnickiej 6, Miasteczko Młodego Robotnika, Skłodowskiej Curie, Tetmajera Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Chopina 18
5 ulice: Aleja Niepodległości numery 8, 10, 12, Asnyka, Chopina numery 4, 6, 8, Fredry, Kochanowskiego numery 1, 3, 5, Kołłątaja, Księdza Arczewskiego Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza TPD
ul.Chopina 8
6 ulice: Aleja Niepodległości numery 4 i 6, Bogusławskiego, Chopina numery 1 i 2, Jagiellońska, Jasienicy, Kochanowskiego numery 2, 4 i 6, Konopnickiej numery 1 i 3, Kraszewskiego, Parkowa, Wyspiańskiego numery 1 i 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Żeromskiego 30
7 ulice: Kazimierza Jagiellończyka, Kędziora, Leśna, Pułaskiego, Torowa, Wyspiańskiego numery 2, 4, 6, Żeromskiego Przedszkole Miejskie Nr 7
ul. Pułaskiego 3

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
8 ulice: Boczna, Broniewskiego, Brożka, Czecha, Ćwiklińskiej, Drużbackiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gombrowicza, Jaracza, Jasińskiego, Kapitana Hynka, Karłowicza, Kasprowicza, Kasprzaka, Kazimierza Wielkiego, Korczaka, Krańcowa, Krasińskiego, Kredytowa, Księdza Kordeckiego, Księdza Twardowskiego, Leśmiana, Lotnicza, Makuszyńskiego, Naruszewicza, Norwida, Nowowiejskiego, Okrzei, Piaskowa, Piastowska, Pola, Polna, Prusa, Sosnowa, Starzyńskiego, Szenwalda, Szymanowskiego, Władysława Łokietka, Wolności numery nieparzyste od 13 do 99 i numery parzyste od 22 do 140, Zwycięstwa Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
ul. Wolności 44
9 ulice: Aleje Jana Pawła II, Bohaterów Września, Cicha, Chełmońskiego, Chodkiewicza, Dąbala, Dąbrowskiej, Jana III Sobieskiego, Kilińskiego, Konfederacka, Kwiatowa, Legionów, Lelewela, Limanowskiego, Matejki, Mieleckiego, Mielczewskiego, Modrzejewskiej, Ogrodowa, Osterwy, Reja, Rymanowskiego, Słoneczna, Staszica, Szalay-Groele, Teligi, Warszawska-domy jednorodzinne, Wiejska, Zamoyskiego, Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury Szkoła Podstawowa Nr 1
ul.Kilińskiego 37

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
10 ulice: Bajana, Dąbrowskiego Filia Spółdzielczego Domu Kultury
ul. Bajana 20
11 ulice: Aleja Ducha Świętego numery 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, Daszyńskiego, Pisarka numery 17, 19, 21, 25 Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Pisarka 23

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
12 ulice: Aleja Ducha Świętego numery 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, Pisarka numery od 1A do 16, Sękowskiego numery nieparzyste od 3 do 37 i blok nr 11 oraz numery 8 i 10, Warszawska numery 6, 6A, 6B, 6 Sierpnia, Wybickiego, Wysokiego Żłobek Miejski Nr 3
ul. Pisarka 9
13 ulice: Akacjowa, Aleja Ducha Świętego numery 1, 2, 4, 5, 7, 9, 12, 14, 16, Bema, Brzozowa, Dębowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Morcinka, Nałkowskiej, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Poniatowskiego, Przybosia, Różana, Sienkiewicza numery nieparzyste od 63 do 181 i numery parzyste od 66 do 166, Śniadeckiego, Świerkowa, Traugutta, Tuwima, Usługowa, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wspólna Przedszkole Miejskie Nr 8
ul. Tańskiego 5

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
14 ulice: Borowiczan, COP-u, Kocjana, Kosmonautów, Lotniskowa, Michalina, Modelarska, Strefowa, Ślusarska, Tańskiego Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Tańskiego 3

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
15 ulice: Długosza, Drzewieckiego, Głowackiego, Krasickiego, Obrońców Pokoju, Sękowskiego numery 2, 2A, 4, 4A, 6A, Sienkiewicza numery nieparzyste od 1 do 39 i numery parzyste od 2 do 60, Słowackiego Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Drzewieckiego 11
16 ulice: Księdza Skargi numery 11, 13, 15, 17, Spółdzielcza Przedszkole Miejskie Nr 6
ul. Skargi 15
17 ulice: Kusocińskiego numery 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27 i 29 Spółdzielczy Dom Kultury
ul. Kusocińskiego 13A
18 ulice: Grunwaldzka numery 7A, 8A, 9A, 10A, 11A, 12A, 13A, 14A, 15A, 16A, 17A, 18A, Kusocińskiego numery 5, 9 i 11, Staffa numery 1, 3, 5, 7, 9 Gimnazjum Nr 2
ul. Grunwaldzka 7
19 ulice: Aleja Niepodległości numery 1, 3, 5, 9, Dworcowa, Kossaka, Księdza Skargi numery 1, 2, 3, 5, 7, Kusocińskiego numery 1 i 3, Sikorskiego, Zapolskiej Samorządowe Centrum Kultury
Aleja Niepodległości 7

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
20 ulice: Aleja Niepodległości numery 11, 17, 19, 21, Biernackiego numery 5, 7, 9, 11, 12, 13, 13A, 15 i 17, Ossolińskiego, Solskiego numery 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, Staffa numery 2 i 4 Szkoła Podstawowa Nr 6
ul. Solskiego 8
21 ulice: Baczyńskiego, Beniowskiego, Biernackiego numery 1, 3, 4, 6 i 8, Boguszewskiej, Działowskiego, Grunwaldzka numery 2 i 4, Haładeja, Krzywa, Lachnita, Łukasiewicza, Majora Sucharskiego, Obrońców Westerplatte, Piramowicza, Rudnickiego, Skarżyńskiego, Solskiego numery 4 i 6, Staffa numery 13 i 15,Wiktora, Wróblewskiego Gimnazjum Nr 1
ul. Biernackiego 6
22 ulice: Aleja Kwiatkowskiego, Cyranowska, Mazurska, Orla, Padykuły, Przemysłowa, Rolna, Szybowcowa, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 1 do 7 i numery parzyste od 2 do 6, Zawiszy Czarnego Dom Strażaka
ul. Cyranowska 66
23 ulice: Doliny, Pogodna, Rudnik, Spokojna, Wojska Polskiego numery nieparzyste od 11 do 21 i numery parzyste od 8 do 22 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
ul. Pogodna 2
24 ulice: Botaniczna numery 1, 3, Chałubińskiego, Raciborskiego, Szafera numery 8, 10, 12, 14, 16, 18 Przedszkole Miejskie Nr 16
ul. Chałubińskiego 1
25 ulice: Botaniczna numery 2, 4, Godlewskiego, Szafera numery 2, 4, 6 Żłobek Miejski Nr 7
ul. Botaniczna 6
26 ulice: Budowlana, Daleka, Długa, Gajowa, Jasna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jodłowa, Klonowa, Laskowa, Lipowa, Łąkowa, Łowiecka, Metalowców, Miła, Nieduża, Nowa, Okrężna, Osiedlowa, Partyzantów, Wierzbowa, Wrzosowa Gimnazjum Nr 4
ul. Łąkowa 6
27 ulice: Dąbrówki, Iwaszkiewicza, Kahla, Kardynała Wyszyńskiego 16, Krempy, Królowej Jadwigi, Księdza Gwoździowskiego, Lema, Majowa, Matki Teresy, Mikołajczyka, Rataja, Śliwy Franciszka, Świętego Brata Alberta, Świętej Anny, Świętej Kingi, Wiesiołowskiego numery nieparzyste od 33 do 39 i numery parzyste od 36 do 60, Witosa numery nieparzyste od 19 do 41 oraz numery od 66, Wolności numery nieparzyste od 101 i numery parzyste od 142 Dom Pomocy Społecznej
ul Kardynała Wyszyńskiego 16

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
28 ulice: Ciołkosza, Fibicha, Kardynała Wyszyńskiego - oprócz numeru 16, Powstańców Warszawy, Szarych Szeregów, Władysława Warneńczyka numery 1, 5, 7, 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
ul. Władysława Warneńczyka 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
29 ulice: Smoczka, Władysława Warneńczyka numery 6, 8, 13, 15, 17, Zygmuntowska Przedszkole Miejskie Nr 20
ul. Władysława Warneńczyka 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
30 Szpital Szpital Powiatowy w Mielcu
ul. Żeromskiego 22

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

Głosowanie w dniu 7 czerwca 2009 r. odbywa się w lokalach obwodowych komisji wyborczych w godzinach od 8.00 do 22.00.

Uwaga
Wyborca niepełnosprawny zamieszkujący na terenie obwodu, gdzie lokal w którym odbywać się będzie głosowanie nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, może być dopisany na swój wniosek do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania na obszarze miasta dostosowanym do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.
Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Mielcu ul. Żeromskiego 26, pokój nr 1 najpóźniej do dnia 28 maja 2009 r.

Prezydent Miasta Mielca
Janusz Chodorowski









Uchwała Nr XXVIII/301/09
w sprawie utworzenia stałych obwodów głosowania, ustalenia ich numerów i granic



Uchwała Nr XXVIII/300/09
w sprawie utworzenia obwodu głosowania w Szpitalu Powiatowym w Mielcu










INFORMACJA
Prezydenta Miasta Mielca

z dnia 16 marca 2009 r.


W związku z zarządzeniem przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego na dzień 7 czerwca 2009 r., działając na podstawie art. 76 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. - Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz.U. z 2004 r. Nr 25, poz. 219 z późn. zm.) wyznaczam na obszarze Gminy Miejskiej Mielec do bezpłatnego umieszczania obwieszczeń i plakatów Komitetów Wyborczych słupy ogłoszeniowe, usytuowane w następujących miejscach na terenie miasta Mielca:

  1. ul. Botaniczna - Os. Szafera
  2. ul. Rynek - od strony ul. Mickiewicza
  3. ul. Kilińskiego - przy rondzie
  4. ul. Pisarka - u zbiegu z ul. Tańskiego
  5. ul. Warneńczyka 6
  6. ul. Zygmuntowska 7
  7. ul. Kusocińskiego - obok basenu
  8. ul. Wyspiańskiego - naprzeciwko Urzędu Miejskiego
  9. ul. Chopina - u zbiegu z ul. Kołłątaja
  10. Plac Armii Krajowej - obok Banku Zachodniego WBK
  11. Rynek Rzochowski

Jednocześnie informuję, że bezpłatne umieszczanie ww. plakatów na pozostałych miejskich słupach ogłoszeniowych jest niedozwolone.




Logo miasta Mielca

 Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Mielcu
 Wszelkie prawa zastrzeżone © 1999-2014
Odnośnik - Biuletyn Informacji Publicznej Informacja dla osób niesłyszących i głuchoniemych | Plan miasta
Polityka prywatności | Porady i formularze | Adresy | Najwięksi pracodawcy