Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

V edycja międzynarodowego halowego turnieju piłki nożnej

Dnia 10 grudnia odbyła się  V edycja międzynarodowego halowego turnieju piłki nożnej Tarapata Cup 2017.

Do podkolbuszowskiego Cmolasu zjechały drużyny ze Słowacji,  Radomia, Rzeszowa, Rytwian, Dębicy i z Mielca. Mecze rozgrywane były systemem “każdy z każdym”.

Mieleckie ekipy w gronie ośmiu zespołów zajęły II i VII miejsce. Zwyciężyła drużyna Lech Poznań Football Academy, która w ostatnim bardzo emocjonującym spotkaniu wygrała z naszymi “Orłami” 4:3.

Organizatorzy jak co roku zadbali o wyróżnienie najlepszych zawodników poszczególnych drużyn nagrodami rzeczowymi oraz statuetkami. Uhonorowano również najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza turnieju. Przyznano także nagrodę “fair play”. Nie zabrakło pucharów dla każdej z drużyn oraz medali i upominków dla wszystkich uczestników.

Król strzelców: Jakub Pikuła – LPFA Rzeszów Najlepszy bramkarz: Maksymilian Lis – Igloopol Dębica Najlepszy zawodnik: Karol Rogóż – APPN Mielec, Nagroda Fair Play: Oliwier Krakowski – APPN Mielec.

Klasyfikacja końcowa turnieju oraz wyróżnieni zawodnicy poszczególnych zespołów: