Mielec


Odnośnik - mapa strony
Odnośnik - dane kontaktowe
Odnośnik - strona główna








Informacja dla osób niesłyszących i głuchoniemych  

Godziny pracy Urzędu Miejskiego  

Porady i formularze urzędowe  

Wirtualny urząd  

Regulamin Organizacyjny UM  

Struktura organizacyjna UM  

Regulamin pracy UM  

Regulamin naboru w UM  

Ogłoszenia pracy UM  

Urbanistyka i Geodezja  

Inżynieria Miejska  

Podatki i finanse  

Inwestycje  

Adresy  


Adresy, telefony


Urząd Miejski
Adres: 39-300 Mielec, ul. Żeromskiego 26
NIP: 817-10-03-251   Regon: 000524708
Konto: Bank PKO BP SA Nr 92 1020 4913 0000 9102 0118 7681


  • Centrala telefoniczna: Irena Świst
    tel.: 17 788 85 00

  • Biuro Obsługi Mieszkańca:

    • ewidencja ludności: Danuta Kotra
      tel.: 17 788 85 25

    • dowody osobiste: Renata Hyjek, Marta Grzech, Marta Marek
      tel.: 17 788 85 26





  • Prezydent miasta: Daniel Kozdęba
    tel.: 17 788 85 01
    e-mail: sekretariat@um.mielec.pl

  • Sekretariat: Agnieszka Kucharska
    tel.: 17 788 85 04
    fax: 17 788 85 05
    e-mail: sekretariat@um.mielec.pl




  • Przewodniczący Rady Miejskiej: Marian Kokoszka
    tel.: 17 788 85 96


  • Biuro Rady Miejskiej: Bogusława Fleszar, Barbara Krępa
    tel.: 17 788 85 95
    e-mail: rm@um.mielec.pl




  • Sekretarz miasta, Wydział Organizacyjno Administracyjny: Monika Szczodry
    tel.: 17 788 85 10
    e-mail: sekretarz@um.mielec.pl

  • Skarbnik miasta: Barbara Wójcik
    tel.: 17 788 85 06
    e-mail: skarbnik@um.mielec.pl

  • Naczelnik Wydziału Finansowego: Tadeusz Witek
    tel.: 17 788 85 30
    e-mail: finanse@um.mielec.pl

  • Naczelnik Wydziału Inżynierii Miejskiej: Tadeusz Siemek
    tel.: 17 788 85 50
    e-mail: im@um.mielec.pl

  • Zastępca Naczelnika
    Wydziału Inżynierii Miejskiej ds. ochrony środowiska:
    Agnieszka Sablik
    tel.: 17 788 86 07
    e-mail: asablik@um.mielec.pl

  • Kierownik Biura Gospodarki Lokalami i Mieniem: Marek Ambroziak
    tel.: 17 788 85 55
    e-mail: mambroziak@um.mielec.pl

  • Naczelnik Wydziału Urbanistyki, Gospodarki Gruntami i Geodezji: Waldemar Wiącek
    tel.: 17 788 85 60
    e-mail: architekt@um.mielec.pl

  • Naczelnik Wydziału Edukacji: Arkadiusz Gałkowski
    tel.: 17 788 85 70
    e-mail: edukacja@um.mielec.pl

  • Kierownik Biura Spraw Społecznych: Jolanta Markowska-Rzeźnik
    tel.: 17 788 85 75
    e-mail: jmarkowska@um.mielec.pl

  • Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego: Robert Grygiel
    tel.: 17 788 85 85
    e-mail: usc@um.mielec.pl

  • Komendant Straży Miejskiej: Arkadiusz Misiak
    tel.: 17 788 85 80
    tel. alarmowy: 986
    e-mail: sm@um.mielec.pl

  • Kierownik Biura Inwestycyjno-Technicznego: Zbigniew Markowski
    tel.: 17 788 85 45
    e-mail: zmarkowski@um.mielec.pl

  • Kierownik Biura Promocji i Informacji: Krzysztof Urbański
    tel.: 17 788 85 92
    e-mail: kurbanski@um.mielec.pl

  • Rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Mielca: Krzysztof Urbański
    tel.: 17 788 85 92
    e-mail: kurbanski@um.mielec.pl

  • Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych: Piotr Toczyński
    tel.: 17 788 85 13
    e-mail: ptoczynski@um.mielec.pl

  • Kierownik Biura
    ds. Zarządzania Kryzysowego:
    Zenon Tokarski
    tel.: 17 788 85 82
    fax: 17 788 85 83
    e-mail: oc@um.mielec.pl

  • Obsługa spraw osobowych Urzędu Miejskiego: Ewa Mokrzycka
    tel.: 17 788 85 15
    e-mail: emokrzycka@um.mielec.pl

  • Obsługa organizacyjna Urzędu Miejskiego: Barbara Duda
    tel.: 17 788 85 12
    fax: 17 788 85 11
    e-mail: bduda@um.mielec.pl

  • Obsługa prawna Urzędu Miejskiego, przetargi: Anna Chatys, Beata Wojtas
    tel.: 17 788 85 14
    e-mail: sekretariat@um.mielec.pl

  • Obsługa informatyczna Urzędu Miejskiego: Robert Groele
    tel.: 17 788 85 16
    e-mail: rgroele@um.mielec.pl

  • Archiwum, gospodarka środkami trwałymi: Elżbieta Mazur
    tel.: 17 788 85 17




  • Redakcja miejskiej strony internetowej, promocja miasta: Edward Michocki
    tel.: 17 788 85 91
    e-mail: edmichocki@um.mielec.pl

  • Webmaster: Łukasz Pezda
    tel.: 17 788 85 90
    e-mail: lpezda@um.mielec.pl


Logo miasta Mielca

 Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Mielcu
 Wszelkie prawa zastrzeżone © 1999-2014
Odnośnik - Biuletyn Informacji Publicznej Informacja dla osób niesłyszących i głuchoniemych | Plan miasta
Polityka prywatności | Porady i formularze | Adresy | Najwięksi pracodawcy