Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

MISTRZOSTWA MIELCA W TRIATHLONIE

W czwartek 15 czerwca częściowo uruchomione zostało miejskie kąpielisko na basenach odkrytych MOSiR-u w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego.

Można było skorzystać z basenu cichego i basenu rekreacyjnego. Woda w obu tych nieckach przy słonecznej pogodzie jest w miarę możliwości podgrzewana za pomocą instalacji solarnej. Obiekt będzie czynny tylko przy sprzyjającej pogodzie. W najbliższy weekend od godziny 10.00, natomiast od poniedziałku 19 czerwca do piątku 23 czerwca od godziny 15.00.

Tego samego dnia  na miejskim kąpielisku pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby odbędzie się po raz pierwszy impreza Super Sprint Triathlon – Mistrzostwa Mielca w Triathlonie.

Jej organizatorami przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu jest Stowarzyszenie Zabiegani Mielec oraz Extreme Fitness. Zawody rozpoczną się o godzinie 16.00 i obejmować będą trzy konkurencje: pływanie na dystansie 300 m, rower stacjonarny na dystansie 5 km oraz bieg na bieżni na 2 km.

Impreza będzie równocześnie otwarciem sezonu na miejskim kąpielisku. Od tego dnia do końca sierpnia (w godzinach od 10.00 do 19.00) udostępnione do użytku będą wszystkie niecki letnich basenów. Tak jak w minionych latach przy złej pogodzie kąpielisko będzie nieczynne.

Edward Tabor
Data publikacji: