Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

JUBILEUSZOWE BIEGANIE Z OREW

Przez 25 godzin ponad 200 osób będzie biegło w ramach akcji charytatywnej „Huśtanie za bieganie” przygotowanej przez mielecki Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy. W ten sposób podopieczni i personel placówki świętuje 25-lecie istnienia.

Punktualnie o godzinie 8.00 w klubie Extreme Fitness rozpoczął się bieg, który potrwa tyle godzin, ile lat liczy OREW. – Chcemy przy okazji zbierać pieniądze na specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji naszych podopiecznych. Już wiele mieleckich firm oraz osób prywatnych zaoferowało takie wsparcie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni – powiedziała Anna Makuch-Błaszkiewicz, dyrektor ośrodka. Na pierwszej zmianie biegowej wystartowali podopieczni OREW Patryk i Sylwia oraz Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

– Udział w tej akcji to dla mnie zaszczyt. Cieszę się, że w tak sympatyczny sposób ośrodek obchodzi swój jubileusz i mam nadzieje, że nie tylko wynik biegowy będzie imponujący, ale przede wszystkim, że uda się zakupić sprzęt tak potrzebny podczas rehabilitacji dzieci – powiedział Jacek Wiśniewski.

Edward Tabor
Data publikacji: