Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Dyżury radnych i informacje kontaktowe

Rada Miejska w Mielcu

ul. Żeromskiego 26

39-300 Mielec

tel. 17 787 40 91, 17 787 40 92, 17 787 40 95

rm@um.mielec.pl

 

Kontakty e-mail do radnych Rady Miejskiej w Mielcu

Lp. Imię i nazwisko Adres e-mail
1. Bogdan Bieniek Bogdan.Bieniek@miasto.mielec.pl
2. Jakub Blicharczyk Jakub.Blicharczyk@miasto.mielec.pl
3. Jakub Cena Jakub.Cena@miasto.mielec.pl
4. Zbigniew Głowacki Zbigniew.Glowacki@miasto.mielec.pl
5. Mirosława Jakubowska Miroslawa.Jakubowska@miasto.mielec.pl
6. Fryderyk Kapinos Fryderyk.Kapinos@miasto.mielec.pl
7. Marian Kokoszka Marian.Kokoszka@miasto.mielec.pl
8. Krystyna Kowalik Krystyna.Kowalik@miasto.mielec.pl
9. Krzysztof Łapa Krzysztof.Lapa@miasto.mielec.pl
10. Urszula Malińska Urszula.Malinska@miasto.mielec.pl
11. Tomasz Róg Tomasz.Rog@miasto.mielec.pl
12. Zdzisław Nowakowski Zdzislaw.Nowakowski@miasto.mielec.pl
13. Zbigniew Rzeźnik Zbigiew.Rzeznik@miasto.mielec.pl
14. Józef Stala Jozef.Stala@miasto.mielec.pl
15. Dominik Surowiec Dominik.Surowiec@miasto.mielec.pl
16. Radosław Swół Radoslaw.Swol@miasto.mielec.pl
17. Jarosław Szczerba Jaroslaw.Szczerba@miasto.mielec.pl
18. Krzysztof Szostak Krzysztof.Szostak@miasto.mielec.pl
19. Wiesław Truniarz Wieslaw.Truniarz@miasto.mielec.pl
20. Magdalena Weryńska-Zarzecka Magdalena.Werynska.Zarzecka@miasto.mielec.pl
21. Jolanta Wolska Jolanta.Wolska@miasto.mielec.pl
22. Robert Wójcik Robert.Wojcik@miasto.mielec.pl
23. Grzegorz Ziomek Grzegorz.Ziomek@miasto.mielec.pl

Terminy dyżurów Radnych Rady Miejskiej w Mielcu

Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu pełnią dyżur w Urzędzie Miejskim w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, pokój nr 27, we wtorki w godzinach od 14.30 do 15.30.

Termin godzina imię i nazwisko
pierwszy wtorek miesiąca 14.30-15.30 Przewodniczący Rady Bogdan Bieniek
drugi wtorek miesiąca 14.30-15.30 Wiceprzewodniczący Rady Zbigniew Rzeźnik
trzeci wtorek miesiąca 14.30-15.30 Wiceprzewodniczący Rady Fryderyk Kapinos
czwarty wtorek miesiąca 14.30-15.30 Wiceprzewodniczący Rady Grzegorz Ziomek

 

Radni Rady Miejskiej w Mielcu pełnią dyżur w Urzędzie Miejskim w Mielcu, ul. Żeromskiego 26, pokój nr 27, w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 16.00.

Lp. data godzina imię i nazwisko
1 12 sierpnia 2019 r. 15.00-16.00 Krzysztof Łapa

Jarosław Szczerba

2 19 sierpnia 2019 r. 15.00-16.00 Mirosława Jakubowska

Zbigniew Głowacki

3  

26 sierpnia 2019 r.

 

15.00-16.00 Magdalena Weryńska-Zarzecka

Zdzisław Nowakowski

4 2 września 2019 r. 15.00-16.00 Jolanta Wolska

Urszula Malińska

5  

9 września 2019 r.

 

15.00-16.00 Robert Wójcik

Jakub Cena

6  

16 września 2019 r.

 

15.00-16.00 Marian Kokoszka

Krzysztof Szostak

7 23 września 2019 r. 15.00-16.00 Radosław Swół

Jakub Blicharczyk

8 30 września 2019 r. 15.00-16.00 Dominik Surowiec

Krystyna Kowalik

9 7 października 2019 r. 15.00-16.00 Wiesław Truniarz

Tomasz Róg

10 14 października 2019 r. 15.00-16.00 Józef Stala