Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Urząd Miejski w Mielcu

Logotyp serwisu Mielec

Logotyp serwisu Mielec

Dyżury radnych i informacje kontaktowe

Dyżury radnych

Przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu
Marian Kokoszka

  • Dyżuruje w pierwszy i czwarty wtorek każdego miesiąca w godzinach 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu

Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mielcu
Bogdan Bieniek

  • Dyżuruje w czwarty wtorek każdego miesiąca w godzinach 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p.27 Urząd Miejski w Mielcu.
  • Adres e-mail: bbieniek58@gmail.com

Radny Jakub Blicharczyk

  • Dyżuruje w ostatnią środę każdego miesiąca w godzinach 17.00 – 18.00 w budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, ul. Warszawska 5
  • Adres e-mail: jblicharczyk@miasto.mielec.pl

Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mielcu
Jakub Cena

  • Dyżuruje w drugi wtorek każdego miesiąca w godzinach 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu
  • Adres e-mail: jakub.cena@gmail.com

Radna Krystyna Grzech

Radny Stanisław Mieszkowski

Radna Danuta Pazdro

  • Dyżuruje w drugi poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 18.00-19.00 w budynku MPB ul.Żeromskiego 19 p. 205
  • Adres e-mail: dpazdro@miasto.mielec.pl

Radny Mariusz Ryniewicz

  • Dyżuruje w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 18.00-19.00 W siedzibie Delegatury Solidarności ul.Chopina 8 I piętro
  • Adres e-mail: ryniewiczmariusz@interia.pl

Radny Romuald Rzeszutek

  • Dyżuruje w pierwszą środę każdego miesiąca w godzinach 18.00-19.00 w budynku MPB ul.Żeromskiego 19 p.205
  • Adres e-mail: rrzeszutek@miasto.mielec.pl

Radny Zbigniew Rzeźnik

  • Dyżuruje w pierwszy wtorek każdego miesiąca w budynku II LO w Mielcu ul. Żeromskiego 28, I piętro w godzinach 16.30 do 17.30.
  • Adres e-mail: zibirz@poczta.onet.pl

Radny Andrzej Skowron 

  • Dyżuruje w pierwszą sobotę każdego miesiąca w godzinach 13.00 – 14.00 w budynku Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarzadzania, ul. Warszawska 1
  • Telefon kom.: 887 154 281
  • Adres e-mail: anskowron@vp.pl

Radny Józef Stala

  • Dyżuruje w trzeci poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 18.00-19.00 w budynku MPB ul.Żeromskiego 19 p.205

Z-ca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mielcu
Barbara Tutro

  • Dyżuruje w trzeci czwartek każdego miesiąca w godzinach 12.00 – 14.00 w Biurze Rady Miejskiej p. nr 27 Urząd Miejski w Mielcu
  • Adres e-mail: btutro@miasto.mielec.pl

Radna Barbara Wdowiarz

Radny Józef Witek

Radny Marek Zalotyński

  • Dyżuruje w drugi poniedziałek każdego miesiąca w godzinach od 18.00 – 19.00 w siedzibie Rady Osiedla Rzochów w Budynku Wielofunkcyjnym przy ul. Rynek Rzochowski
  • Adres e-mail: mzalotynski@miasto.mielec.pl

Radny Józef Zaskalski

  • Dyżuruje w ostatnią środę każdego miesiąca w godzinach 17.00 – 18.00 w budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, ul. Warszawska 5
  • Adres e-mail: jozef109@interia.pl

Radny Andrzej Zemmel

  • Dyżuruje w czwarty poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 18.00-19.00 W siedzibie Delegatury Solidarności ul.Chopina 8 I piętro
  • Adres e-mail: azemmel@miasto.mielec.pl