Mielec


Odnośnik - mapa strony
Odnośnik - dane kontaktowe
Odnośnik - strona główna








Strona główna

Aktualności

Telefony i adresy

Mapa strony










NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW W MIEJSKICH KONKURSACH

Ponad stu uczniów szkół podstawowych odebrało w poniedziałek nagrody w konkursach przedmiotowych, które odbyły się w mijającym roku szkolnym. Uroczystość odbyła się Szkole Podstawowej nr 9.

Młodzież mieleckich szkół brała udział mi.n. w konkursach matematycznych, informatycznych, ortograficznych i plastycznych. Wśród turniejów, w których trzeba było wykazać się zdolnościami plastycznymi, był konkurs  „Autobus moch marzeń" przygotowany przez Miejską Komunikację Samochodową. Jak zapewniała prezes MKS Ewa Garncarz, wkrótce wyróżnione prace będzie można zobaczyć w autobusowych galeriach.

Poniedziałkową uroczystość uatrakcyjnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9, którzy jak co roku przygotowali program artystyczny. Przed nagrodzonymi wystąpiły wokalistki, zespół akrobatyczny oraz zespół „Tradycja".

Wręczając nagrody wiceprezydent Mielca Bogdan Bieniek nie tylko gratulował osiągnięć, ale także namawiał do szukania innych dziedzin, niż te w których już osiągnęło się już sukces.



Krzysztof Urbański




Laureaci Konkursów Przedmiotowych



Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 1

Miejski konkurs matematyczny klas IV:

Laureaci:

  1. Truniarz Agnieszka - SP13
  2. Siry Agnieszka - SP13
  3. Stachnik Aneta - SP13
  4. Łachut Sylwia - SP13
  5. Gromny Aldona - SP12
  6. Śpiewak Karolina - SP11
  7. Dzik Dominika - SP9
  8. Ferfecka Anna - SP6
  9. Chomiuk Karol - SP6
  10. Tyniec Tomasz - SP6
  11. Aszklar Jakub - SP3
  12. Lasek Patrycja - SP3
  13. Puła Aleksandra - SP3
  14. Żak Dominika - SP2
  15. Rajchel Oskar - SP1


Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 3

Konkurs matematyczny klas III

  1. Daria Tomaszewska SP 3 - I miejsce
  2. Emil Śliwka SP 3 - I miejsce
  3. Michał Kilian SP 3 - II miejsce
  4. Paweł Haptaś SP 6 - II miejsce
  5. Sebastian Olszowy SP 6 - III miejsce
  6. Dominik Fryc SP 11 - III miejsce
  7. Wiktoria Brzezińska SP 11 - III miejsce
  8. Tomasz Wawrzyński SP 11 - III miejsce

Konkurs informatyczny

  • Indywidualnie:
  1. Witold Karaś SP 2 - I miejsce
  2. Jakub Cisło SP 6 - II miejsce
  3. Mariusz Kiciński SP 1 - III miejsce
  • Zespołowo:
  1. Szkoła Podstawowa nr 1 - I miejsce
  2. Szkoła Podstawowa nr 6 - II miejsce
  3. Szkoła Podstawowa nr 11 - III miejsce

Konkurs historyczny

  1. Dominik Gakan - SP 3 Mielec
  2. Justyna Dolczak - SP 6 Mielec
  3. Katarzyna Ździebło - SP 6 Mielec
  4. Agata Rzeźnik - SP Padew Narodowa
  5. Klaudia Babula - SP Trześń
  6. Sylwia Ruła - SP Padew Narodowa
  7. Krzysztof Gola - SP 6 Mielec
  8. Przemysław Puła - SP 3 Mielec
  9. Klaudia Gruszecka - SP Trześń
  10. Maciej Sowa - SP 12 Mielec
  11. Monika Godek - SP 2 Mielec
  12. Janusz Sauermann - SP Padew Narodowa
  13. Jakub Cisło - SP 6 Mielec
  14. Aleksandra Szumacher - SP Chorzelów
  15. Michał Sulik - SP Chorzelów
  16. Mateusz Cisowski - SP 2 Mielec
  17. Mateusz Pluta - SP Padew Narodowa
  18. Dominik Kopera - SP 12 Mielec
  19. Wojciech Flis - SP 6 Mielec
  20. Mikołaj Skrzypczak - SP 11 Mielec

Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 6

Konkurs Matematyczny klas V

  1. Justyna Sobczyk - SP1
  2. Wojciech Indyk - SP1
  3. Anna Kusak - SP3
  4. Kacper Głuszak - SP3
  5. Katarzyna Zdziebło - SP6
  6. Magdalena Kędzior - SP6
  7. Michał Ungeheuer - SP6
  8. Tomasz Wilk - SP6
  9. Marcin Kuryło - SP6
  10. Anna Burkot - SP6
  11. Karol Chomiuk - SP6
  12. Jakub Sasor - SP9
  13. Michał Ryk - SP11
  14. Jagoda Głowacka - SP13
  15. Dorota Serafin - SP13
  16. Agnieszka Siry - SP13
  17. Konrad Snopkowski - SP13
  18. Patrycja Małek - SP13

Organizator - Miejska Komunikacja Samochodowa

Konkurs plastyczny pt. "Autobus moich marzeń"


Kategoria: klasy I - III

Lp. Nazwisko i imię ucznia
Zajęte miejsce
Szkoła Klasa
1 Jarosławska Wiktoria
I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 6 III b
2 Misiąg Weronika II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 3
III
3 Szelest Daniel
III miejsce
Szkoła Podstawowa nr 3
III b
4
Bieniek Barbara
wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 3
III c
5
Rzeszutek Kinga
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
III c
6
Ziemiński Michał
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
III d
7
Łapicka Magdalena
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 11
III
8
Soboń Sebastian
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 11
III c
9
Miłoś Norbert
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 6 III b



Kategoria: klasy IV - VI
Lp. Nazwisko i imię ucznia
Zajęte miejsce
Szkoła Klasa
1 Sowa Catherine
I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 3
V a
2 Tulik Wojciech II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 3
IV a
3 Stasica Alicja
III miejsce
Szkoła Podstawowa nr 11
IV c
4
Wyzga Rafał
wyróżnienie
Szkoła Podstawowa nr 3
VI d
5
Zając Dagmara
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
IV c
6
Marzec Zuzanna
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
IV d
7
Surowiec Dominika
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
IV c
8
Drabik Katarzyna
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
VI a
9
Misiak Małgorzata
wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 3
IV c



Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 9

Konkurs ortograficzny klas III

  1. Oskar Rzeźnik - SP2
  2. Konrad Baran - SP1
  3. Joanna Rzeźnik - SP1
  4. Sebastian Soboń - SP11
  5. Angelika Wrona - SP6
  6. Adriana Źródło - SP6
  7. Adrian Baran - SP9
  8. Kamil Janeczek - SP2


Powiatowy Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii" dla szkół podstawowych

Mistrz ortografii - Mateusz Cisowski SP 2 w Mielcu

Wicemistrzowie ortografii:

  • Anna Rojowiska SP w Brniu Osuchowskim
  • Janusz Sauermann SP w Padwi Narodowej

Laureaci:

  • Arkadiusz Kusek SP12 w Mielcu
  • Anna Telegra SP 2 w Mielcu
  • Joanna Kilian SP w Padwi Narodowej
  • Karolina Kołodziej SP 2 w Mielcu
  • Dominik Gakan SP 3 w Mielcu
  • Andżelika Krępa SP w Trześni
  • Magdalena Kędzior SP 6 w Mielcu


Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas IV-ych

Lp. Nazwisko i imię ucznia
Szkoła podstawowa
1 Sobczyk Justyna
Mielec Nr 1
2 Stanko Karolina Mielec Nr 1
3 Cisowski Mateusz
Mielec Nr 2
4
Żak Kamil
Mielec Nr 2
5
Cisło Jakub
Mielec Nr 6
6
Soluch Klaudia
Mielec Nr 11
7
Tylek Krystian
Mielec Nr 11
8
Rolek Aleksandra
Mielec Nr 11
9
Świątek Jakub
Mielec Nr 13
10
Szantula Michał
Mielec Nr 13
11
Stachnik Dariusz
Mielec Nr 13
12
Bajger Eryk
Mielec Nr 13
13
Czuchra Aneta
Mielec Nr 13
14
Bajor Katarzyna
Zdziarzec
15
Babula Klaudia
Trześń
16
Krępa Andżelika
Trześń
17
Zielińska Iga
Tuszów
18
Fedor Dominik
Wadowice Górne
19
Kopacz Tomasz
Wola Wadowska
20 Ruła Sylwia
Padew Narodowa

17.06.2008 r.



Logo miasta Mielca

 Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Mielcu
 Wszelkie prawa zastrzeżone © 1999-2016
Odnośnik - Biuletyn Informacji Publicznej Informacja dla osób niesłyszących i głuchoniemych | Plan miasta
Polityka prywatności | Porady i formularze | Adresy | Najwięksi pracodawcy